Sedacie súpravy Žilina

Sedacie súpravy Žilina

Žilina je krajské mesto a so svojimi takmer 90 tisíc obyvateľmi sa radí medzi najväčšie slovenské mestá. Žilina je strojárenské centrum, v regióne Žiliny sa nachádza napríklad automobilka Kia. Ekonomicky patrí Žilina k najsilnejším regiónom Slovenska. Tento fakt láka mnohých predajcov, vrátane predajcov nábytku. V Žiline však nenájdete veľké obchodné domy špecializované na nábytok, ako je Ikea v Bratislave. Väčšina obchodov s nábytkom v Žiline sú menšie obchody, ktoré nemajú veľmi širokú ponuku sedacích súprav.

Na ulici  M.R.Štefánika číslo  203 sa nachádza predajňa Rimex, ktorá sa venuje predaju nábytku. Vo svojej ponuke má Rimex aj niekoľko kusov sedacích súprav. Predajňa je otvorená každý deň okrem nedele. V pondelok až piatok je Rimex otvorený pre verejnosť od deviatej hodiny ráno do šiestej hodiny večer. V sobotu je predajňa otvorená od deviatej hodiny ráno do poludnia.

Na ulici P. O. Hviezdoslava číslo  6 sa nachádza predajňa nábytku Harmónia. V tejto predajni môžete kúpiť viacero typov sedacích súprav. Predajňa nábytku Harmónia je otvorená šesť dní v týždni. V pondelok až piatok je predajňa otvorená od deviatej ráno do pol šiestej večer. V sobotu je otvorené od ôsmej ráno do poludnia.

Odporúčame aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.