Sedacie súpravy Nitra

Sedacie súpravy Nitra

Nitra je krajské mesto a so svojimi takmer 90 tisíc obyvateľmi sa radí k najväčším slovenským mestám. Nitra je jedným z ekonomicky najsilnejších regiónov. Peniaze lákajú predajcov a toto je pravda aj o Nitre. V tomto meste nájdete viacero veľkých obchodných domov. Čo sa týka sedacích súprav a nábytku vo všeobecnosti, Nitra nemá Ikeu, a toto mesto sa nemôže pochváliť obchodným domom podobných rozmerov.

Na Štúrovej ulici číslo  30 nájdete predajňu slovenského výrobcu nábytku Phase. Táto slovenská firma sa špecializuje na výrobu sedačiek. V ponuke Phase nájdete veľký výber kvalitných sedačiek za rozumné a prijateľné ceny. Phase ponúka sedačky: Manchester, London, Panama a podobne. Predajňa na Štúrovej ulici je otvorená každý deň okrem nedele. V pondelok až v piatok je otvorené od desiatej hodiny ráno do šiestej hodiny večer. V sobotu je predajňa otvorená od deviatej hodiny ráno do jednej hodiny popoludní. Phase poskytuje na svoje výrobky záruku až 4 roky.

Na tej istej ulici, na Štúrova  číslo 1432, sa nachádza predajňa nábytku Black Red White. Táto firma prevádzkuje predajne po celom Slovensku. V predajňach Black Red White nájdete široký výber kvalitných sedacích súprav rôznych farieb.

Odporúčame aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.