Sedacie súpravy na mieru

Sedacie súpravy na mieru

Trávite veľa času vo vašej obývačke a chcete sa pri tom cítiť výborne a výnimočne? Nebaví vás už pozerať televíziu v starej sedacej súprave, ktorá si toho už pamätá viac ako je bežné? Skúste sedacie súpravy na mieru. Vďaka takejto službe vám nábytkári vytvoria jedinečný kus nábytku do vášho domova. Znie to lákavo? Prečo to nevyskúšať. Celý proces je veľmi jednoduchý.

Prvé, čo musíte spraviť, je poriadne si premyslieť, čo vlastne vo svojej obývačke chcete mať. Rozhodnite sa približne pre farbu, veľkosť a hlavne umiestnenie sedacej súpravy. Nemusí to byť presne, ale mali by ste mať základnú predstavu. Odmerajte pôdorys svojej obývačky, pozície okien a vyberte sa do nejakého interiérového štúdia.

V takomto štúdiu sa s vami porozpráva dizajnér, ktorý od vás zistí ďalšie informácie, ktoré potrebuje vedieť k tomu, aby mohol vypracovať návrh sedacej súpravy. Všetky zistené informácie sú následne zadané do špecializovaného počítačového programu, ktorý vytvorí 3D vizualizáciu vašej navrhovanej sedacej súpravy štylizovanej do vašej obývačky. Túto vizualizáciu si môžete pozrieť na počítači a upravovať ju. Nepáči sa vám farba? Hravo ju zmeníte. Chcete sedačku na opačnej strane miestnosti? Nie je problém. Po odsúhlasení návrhu je sedačka zhotovená.

Odporúčame aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.