Sedacie súpravy Košice

Sedacie súpravy Košice

Košice sú druhým najväčším slovenským mestom. So svojimi takmer 250 tisíc obyvateľmi sú ekonomickým centrom východného Slovenska. Veľký počet obyvateľov znamená veľký počet spotrebiteľov. Tohto sú si vedomí mnohí predajcovia, ktorí umiestňujú svoje predajne do Košíc. V tomto meste nájdete aj pomerne veľké množstvo predajcov nábytku a sedacích súprav. Samozrejme, veľké obchodné domy, ako je Ikea či Sconto, V Košiciach nenájdete, avšak mesto disponuje vlastnými obchodmi.
Na Dunajskej ulici číslo 3, na sídlisku Juh, sa nachádza predajňa Phase. Phase je slovenský výrobca nábytku, ktorý sa špecializuje na sedacie súpravy rôzneho druhu. Predajňa je otvorená každý deň okrem nedele. V pondelok až piatok je predajňa prístupná verejnosti od desiatej hodiny ráno do šiestej hodiny večer. V sobotu je predajňa na Dunajskej ulici otvorená od deviatej hodiny ráno do jednej hodiny popoludní.

Phase predáva rôzne typ sedačiek v modernom, ale aj v tradičnom prevedení, ktoré určite uspokoja väčšinu zákazníkov. Dostupné sú sedacie súpravy v rôznych farbách a tvaroch. Spoločnosť Phase ponúka nasledovné sedačky: Panama, Cosmo, Comet, Torino, London, Frisco, Long island, Lake city, Campo, Houston, St. Tropez, Cadiz a Manchester. Na všetky tieto sedacie súpravy ponúka Phase až 4 ročnú záruku.

Odporúčame aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.