Sedacie súpravy Decodom

Sedacie súpravy Decodom

Ak chcete mať doma sedaciu súpravu od slovenského výrobcu, tak by ste mali rozmýšľať o sedacích súpravách Decodom. Táto firma je dôkazom toho, že aj na Slovensku je možné vyrábať kvalitný nábytok. Slovensko má pomerne dlhú históriu výroby nábytku a Decodom je jej súčasťou.

Firma Decodom má sídlo v Topoľčanoch. V tomto meste sa začala výroba nábytku už pred prvou svetovou vojnou. V tom čase sa v Topoľčanoch vyrábali drevené parkety a podvaly. Neskôr v meste vznikla firma Drevoindustria, ktorá bola po druhej svetovej vojne premenovaná na spoločnosť Mier. Táto firma vyrábala v Topoľčanoch nábytok až do konca 90-tych rokoch, kedy vstúpila do konkurzu. Tejto situácie využil Decodom, ktorý skúpil majetok firmy a začal vyrábať pod svojim menom.

Dnes Decodom patrí k najväčším výrobcov nábytku na Slovensku. Decodom sa venuje výrobe nábytku z laminátovej drevotriesky a zo stredne hustej drevotriesky – MDF, ktorá sa zalieva do fólie.

Decodom predáva sedacie súpravy v dvoch základných líniách – modern a klasik. Ako doplnkový rad Decodom ponúka sedacie súpravy z kože. Sedacie súpravy Decodom sú kvalitné slovenské výrobky, ktoré vynikajú aj svojich ojedinelým štýlom, ktorý určite ocení aj ten náročnejší spotrebiteľ.

Odporúčame aj:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Sedacie súpravy Decodom

  1. galino

    decodom predsa nevyrába sedačky, akurát nakupuje a predáva. Okrem slovenských aj rumunské a ďaľšie dovozové kúsky:))))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.