Sedacie súpravy Banská Bystrica

Sedacie súpravy Banská Bystrica

Banská Bystrica je krajské mesto a so svojimi takmer 90 tisíc obyvateľmi patrí k najväčším mestám Slovenska. Ekonomicky patrí Banská Bystrica k tým slabším regiónom Slovenska, avšak to nebráni rôznym predajcom nábytku otvárať obchody v tomto meste. V meste Banská Bystrica nenájdete veľké obchodné domy s nábytkom typu Ikea alebo Sconto. Nachádza sa tu však niekoľko menších predajcov nábytku, ktorí predávajú aj  sedacie súpravy.

Na Zvolenskej  ceste číslo  173 sa nachádza predajňa nábytku – Tom nábytok. V tejto prevádzke nájdete rôzne typy sedacích súprav od rôznych tuzemských a zahraničných výrobcov. Predajňa na Zvolenskej ceste je otvorená každý deň okrem nedele. V pondelok až piatok je predajňa otvorená od pol desiatej ráno do šiestej večer. V sobotu je predajňa Tom nábytok otvorená od deviatej hodiny ráno do pravého poludnia.

Na Cesta na Štadión číslo  7 v Dome nábytku sa nachádza predajňa Vazo, kde môžete nájsť niekoľko sedacích súprav od viacerých výrobcov. Predajňa je otvorená šesť dní v týždni.  V pondelok až v piatok je predajňa otvorená od desiatej hodiny ráno do šiestej hodiny večer. V sobotu je predajňa otvorená od deviatej hodiny ráno do jednej hodiny popoludní.

Odporúčame aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.