Rohové sedacie súpravy

Rohové sedacie súpravy

V menších bytoch je efektívne využívanie priestoru kľúčovým faktorom v snahe o kvalitné bývanie. Kde je priestoru málo, je potrebné s ním narábať rozumne. Pri snahe o riešenie každej izby je dobré upriamiť svoju pozornosť na rohy miestností. Toto je najčastejšie miesto izieb, kde dochádza k neefektívnemu využitiu priestoru. Prázdne rohy je to najhoršie, čo možno spraviť. Veľmi dobrým riešením je do rohov miestností umiestiť skrine, stoly alebo aj sedačky.

Rohové sedacie súpravy sú vhodný spôsob ,ako usporiadať priestor vo vašej obývačke. Pri rohových sedacích súpravách nejde o kompromis, takáto sedačka nestráca nič na svojom pohodlí a svojej atraktivite. Práve naopak, rohová sedacia súprava je čosi iné, čosi netradičné v obývacej izbe.

V súčasnosti je ponuka rohových sedacích súprav skutočne široká, vyberie si takmer každý. Rohové sedacie súpravy sa predávajú v prevedení pravý roh a ľavý roh. Takto možno sedaciu súpravu vhodne skombinovať so vstávajúcim nábytkom alebo s predstavou obyvateľov domu či bytu.

Rohové sedacie súpravy sú  identické s klasickými sedacími súpravami. Rozdiel je iba v tom, že sú usporiadané do pravého rohu. Ich kostra je väčšinou tvorená s mäkkej alebo tvrdej drevotriesky. Čalúnenie sa najčastejšie robí z viskoelastickej peny.

Odporúčame aj:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Rohové sedacie súpravy

  1. Jan Kočař

    Dobrý den z Uherského Brodu na Moravě, prosím vás o info, kde na Slovensku se vyrábí sedací souprava BERLIN. Je vystavena v Brně ( Sofaland Brno) a moc se nám líbí. Kdybyste nám mohli zaslat kontaktní mailovou adresu,budeme vám vděčni ( manželka je ze Slovenska, matka bydlí v Tr.Miticích-rádi bychom ji zakoupili na Slovensku). Moc děkuji za info Jan Kočař.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.